Certifikační školení - AX PRO expert (Ostrava)

AX PRO Expert

Vážení obchodní partneři,

srdečně Vás na letošní druhé certifikační školení zaměřené na hybridní zabezpečovací systém AX PRO, po jehož úspěšném absolvování se můžete těšit na aktualizovaný program, díky kterému můžete nakupovat produkty AX PRO ještě levněji než tomu bylo doposud, a to s až 56% slevou z doporučené koncové ceny.

Toto celodenní školení obsahuje teoretickou a praktickou část v podobě zábavného workshopu vedený naším prvotřídním specialistou Martinem Boudným, který se tomuto modernímu systému věnuje od jeho přímého uvedení na náš trh.

Pro odreagování Vás následně zveme do zábavného centra E-MOTION do největší halyna E-motokáry v České republice, abychom si po celém dni provětrali hlavu a užili si trochu legrace. Výherce s nejrychlejším časem si domu odnese užitečnou kameru do auta AE-DC2015-B1 s 64Gb paměťovou kartou.

Termín školení: Čtvrtek 5.10.2023 od 9:00 do 17:30hod

Adresa: Green Hotel - Petřkovická 852/2, Ostrava - Petřkovice

Parkování zajištěno přímo u hotelu / občerstvení po celou dobu školení

Jako účastníci obdržíte voucher v hodnotě 1.000 Kč na Vaši příští objednávku. Voucher lze uplatnit při nákupu komponent AX PRO, interkomu nebo IP kamer v hodnotě alespoň 15.000 Kč bez DPH.

PROGRAM:

1. Dopolední část

- Základy zabezpečovacích systémů

- Produktová prezentace

- Teoretický test

čara

Oběd

čara

2. Odpolední část

- Praktická prezentace

- Praktický test

čara

3. Centrum E-MOTION

- Jízdy v E-motokárách

- Vyhlášení vítěze s nejrychlejším časem

- Volná zábava