Express Alarm Czech s.r.o.

Kontakty na jednotlivá oddělení společnosti

Sídlo

Plkovská 2934/1
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
IČ: 26446863
DIČ: CZ26446863
Registrace: 82812 C, Městský soud v Praze

Provozovna

Plkovská 2934/1 (Budova B)
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Telefon: 281 925 363
Email: obchod@expressalarm.cz
Skype: eac_cz

Pracovní doba

Po-Pá: 8:00 - 16:30
So, Ne: zavřeno

 

Kde nás najdete?

Obchod

Milan Pícha

Obchodní ředitel
601 242 001 | picha@expressalarm.cz
 

Jan Konečný

Obchodní zástupce jižní Morava, jižní Čechy
601 242 007 | konecny@expressalarm.cz
 

Ing. Martin Holexa

Obchodní zástupce severní Morava 
601 242 006 | holexa@expressalarm.cz
 

Ing. Jiří Šmatlák

Obchodní zástupce Čechy 
601 242 002 | smatlak@expressalarm.cz

 

Odbyt a prodej

Michal Zvelebil

Vedoucí odbytu, objednávky, cenové nabídky
777 242 005 | zvelebil@expressalarm.cz
 

Andrej Pekník

Odbyt, objednávky, cenové nabídky
601 242 260 | peknik@expressalarm.cz
 

Lukáš Bachtík

Odbyt, objednávky, cenové nabídky
777 242 664 | bachtik@expressalarm.cz
 

Filippo Bock

Podpora prodeje, odbyt
778 701 401 | obchod@expressalarm.cz

 

 Technická podpora

Martin Juklíček

Vedoucí technické podpory a reklamací
281 926 768, 777 242 251 | juklicek@expressalarm.cz
 

Petr Hejduk

Technický specialista
281 926 768, 777 242 003 | technik@expressalarm.cz
 

Jakub Novák

Technický specialista
281 926 768, 778 887 410| technik@expressalarm.cz

 

Reklamace

Příjem a výdej reklamací
778 701 401 reklamace@expressalarm.cz
 

Administrace a pohledávky

Soňa Bálešová

Asistentka, administrace, pohledávky
281 925 363 asistentka@expressalarm.cz
 

Back office, web, eshop

Pavel Vrkoč

Back office, web, eshop
601 242 003 | vrkoc@expressalarm.cz

Martin Mezera

Back office, web, eshop
mezera@expressalarm.cz
 

Expedice zboží

Patrik Deutscher

Expedice zboží - příjem, výdej
775 242 292 logistika@expressalarm.cz
 

Petr Lukáš

Expedice zboží - příjem, výdej
logistika@expressalarm.cz

Vedení společnosti

Ing. Michal Vojtovič

Jednatel - ceny, produkty, projekt. slevy
777 242 212 | vojtovic@expressalarm.cz
 

Robert Jaroš

Generální manažer - ceny, produkty, projekt. slevy
777 242 249 | jaros@expressalarm.cz

Marketingové oddělení

David Vojtovič Ba.

Jednatel a vedoucí marketingu
727 870 012 | vojtovic.d@expressalarm.cz
 

Petr Pop

Marketingový a produktový specialista
778 701 402 | pop@expressalarm.cz

Express Alarm Slovakia s.r.o.

Partnerská společnost na Slovensku

Sídlo

Dolné Rakovce 1940/22
039 01 Turčianske Teplice
Slovakia
IČO: 31630146
DIČ: SK2020435780

Email: obchod@express-alarm.sk
Web: express-alarm.sk
Telefon: +421 434 924 214, +421 434 924 073, +421 434 901 025
Mobilní telefon: +421 905 329 195, +421 911 804 204

Kde nás najdete?