Obchodní podmínky

 

 

OBJEDNÁVKY: 

Objednávat můžete osobně na adresách Plkovská 1, Praha 9, telefonicky na čísle: 281 925 363, nebo mailem na výše uvedených kontaktech. Zboží skladem objednané do 15:00 hodin bude expedováno ještě týž den.

DOPRAVA: 

Zboží zasíláme přepravní službou s doručením do 24 - 48 hodin na adresu objednatele nebo je možné jej vyzvednout osobně na výše uvedených adresách. DOPRAVA PŘI ODBĚRU OD 10.000,-Kč - ZDARMA.

PLATBY: 

Platby vyžadujeme dopředu, v hotovosti nebo na dobírku. Platby bankovním převodem se SPLATNOSTÍ poskytujeme jen ověřeným obchodním partnerům s dobrou platební morálkou a uzavřenou smlouvou.

SLEVY: 

Montážním firmám s platnou koncesní listinou poskytujeme slevy z uvedených koncových cen. Jednorázové slevy lze dohodnout individuálně v závislosti na objemu a způsobu placení dané objednávky. Slevy se neposkytují na akční ceny.

REKLAMACE:

V případě reklamace zboží v době záruky přebíráme toto zboží v originálním obalu s kopií faktury a podrobným popisem reklamované závady. Výměna popř. oprava zboží je možná až po jeho obdržení. Reklamovat je možné pouze zboží, které bylo namontováno zaškolenou a koncesovanou montážní firmou.