Obchodní podmínky

 

 

OBJEDNÁVKY: 

Objednávat můžete osobně na adresách Plkovská 1, Praha 9, telefonicky na čísle: 281 925 363, prostřednictvím e-shopu na webových stránkách www.expressalarm.cz nebo e-mailem na výše uvedených kontaktech. Zboží skladem objednané do 15:00 hodin bude expedováno ještě týž den.

DOPRAVA: 

Zboží zasíláme přepravní službou s doručením do 24 - 48 hodin na adresu uvedenou objednatelem nebo je možné jej vyzvednout osobně na adrese Plkovská 1, Praha 9. DOPRAVA PŘI ODBĚRU NAD 10.000,-Kč bez DPH je ZDARMA.

PLATBY: 

Úhrada je možná předem, v hotovosti nebo na dobírku. Platby bankovním převodem se SPLATNOSTÍ poskytujeme jen ověřeným obchodním partnerům s dobrou platební morálkou a uzavřenou smlouvou.

SLEVY: 

Montážním firmám s platnou koncesní listinou poskytujeme slevy z uvedených koncových cen. Jednorázové slevy lze dohodnout individuálně v závislosti na objemu a způsobu placení dané objednávky. Slevy se neposkytují na akční ceny.

REKLAMACE:

V případě reklamace zboží v době záruky přebíráme toto zboží s kopií faktury a podrobným popisem reklamované závady. Výměna, popř. oprava zboží, je možná až po jeho obdržení. Reklamovat je možné pouze zboží, které bylo namontováno zaškolenou a koncesovanou montážní firmou.

REKLAMACE DODÁVKY:

Příjemce nebo jím pověřená osoba zkontroluje obsah zásilky a porovná jej s dodacím listem. V případě jakékoli nesrovnalosti je příjemce povinen tuto skutečnost do 24 hodin od převzetí písemně nahlásit na email obchod@expressalarm.cz s fotodokumentací, jako především snímek kartonu a jeho obsahu, vystýlky a štítku dopravce. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

ZÁRUKA V MĚSÍCÍCH:

 DVR/NVR 36
 Kamery 36
 Enkodéry @& Dekodéry 36
 Monitory  36
 Switche 36
 Objektivy 24
 Příslušenství 24
 Optické produkty 24
 ACS 24
 VDT 24
 Úložiště (storage server) 24