Příslušenství

Rozšířený filtr
Cena

 
DS-1H34-0101P

PoE repeater 1x výstup

729,00 Kč
Na dotaz

DS-1H34-0102P

PoE repeater 2x výstup

964,00 Kč
Na dotaz

DS-1TP04I

4 kanálový PoC, signal a napájení HD-TVI kamer po koaxiálním kabelu

1 564,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

658,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

729,00 Kč
Na dotaz