O společnosti Express Alarm Czech s.r.o

Firma Express Alarm Czech s.r.o. působí na území České republiky již více než 20 let v oblasti dovozu, distribuce, servisu a technické podpory bezpečnostních systémů.

CERTIFIKÁTY

GALERIE

Specialista bezpečnostních systémů

Kromě velkoobchodní činnosti zajišťujeme také záruční a pozáruční servis námi prodávaných výrobků, technická školení a školení obchodní nových produktů uváděných na trh. Díky dlouholeté a úzké spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabídnout nejnovější technologie, široký sortiment produktů, zajímavé ceny, MAXimální dostupnost a EXPRESS dodávky. Upřednostňujeme individuální přístup jak při tvorbě cenových nabídek tak při kalkulaci cen. Našimi partnery jsou zahraniční výrobci patřící mezi přední světové výrobce bezpečnostních technologií na světě.

O naší společnosti

Naše společnost je od roku 2008 prvním autorizovaným distributorem v ČR dnes již největšího výrobce CCTV techniky na světě - firmy HIKVISION. Byli jsme první v ČR, kteří lokalizovali do českého jazyka klientský SW iVMS4200, který se stal nedílnou součástí všech výrobků Hikvision. Naše firma uvedla v roce 2008 jako první v ČR na trh kompletní sortiment digitálních rekordérů a později kamer značky Hikvision. Jako poradci jsme se podíleli na úpravách a vývoji kamer, firmwaru pro DVR a také klientského SW iVMS4200.

Firma HIKVISION vznikla v roce 2001 a dnes se řadí na úroveň takových značek jako je Siemens, SONY, Bosch, Axis, Samsung nebo Panasonic. Na začátku roku 2016 firma Hikvision koupila renomovaného britského výrobce bezpečnostních technologií se 30ti letou tradicí - firmu PYRONIX (založeno 1986). Díky této akvizici jsme mohli i my rozšířit naší nabídku komponentů zabezpečovací signalizace o kompletní portfólio výrobků této anglické značky jako jsou poplachové ústředny, detektory, magnet. kontakty a sirény včetně bezdrátových verzí. Kromě toho dodává naše společnost na český trh část komponentů CCTV pod vlastní značkou ExVision. Jsme partnerem firmy CSAT, ktera se zabývá výrobou kvalitního příslušenství pro profesionální montáž kamer a síťových prvků. Mezi jejich produkty patří nepřeberné množství konzolí, držáků, svorníků, úchytů na komín, na sloup a mnohé další. Nejžádanější produkty jsou držáky a konzole přímo upravené pro zadní kryty ke kamerám HIKVISION a montážní sady ISPONTE do zateplených fasád, které zabraňují vzniku tepelných mostů.

Další značky, jejichž jsme autorizovaným distributorem

Bosch security Systems

EZS, EPS, ER

Wi-Tek

Síťová infrastruktura

Sebury

Elektronická Kontrola Vstupu

 

 

 

 

Od svého vzniku firma EXPRESS ALARM Czech s.r.o. úzce spolupracuje se svou partnerskou firmou na Slovensku - EXPRESS ALARM Slovakia s.r.o. Express Alarm Slovakia s.r.o. sídlí na Středním Slovensku v Turčianských Teplicích a má obchodní kancelář v Bratislavě. Provozní doba v obou provozech je v pracovní dny od 8.00 do 16.30 hod.

V bezpečnostní technice se věnujeme těmto oblastem

CCTV 

Kamerové Systémy (Průmyslová televize) - Hikvision, Ezviz, Hanway

EZS

Elektrické Zabezpečovací Systémy - Hikvision, Ajax Systems, Paradox, Eldes

EPS

Elektrická Požární Signalizace - Bosch

ER

Evakuační Rozhlas a Ozvučovací Systémy - Bosch

VDT

Videotelefony, domácí telefony - Videovrátný - Hikvision, Commax

PDS

Systémy kontroly vstupu - Přístupové a Docházkové Systémy - Hikvision, Sebury