Naši partneři

 

Hikvision je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů produktů pro video dohled a monitoring. Společnost Hikvision byla založena v roce 2001 a  rozrostla se z malé firmy s 28 lidmi do globálního podniku s více než 8000 zaměstnanci - včetně 2700 vývojových inženýrů. S největší vývojovým týmem v kamerovém průmyslu má Hikvision schopnost neustálé inovace. Mezi HikVision produkty patří hybridní DVR, NVR, samostatné DVR, digitální video servery, analogové kamery s vysokým rozlišením, IP kamery a IP Speed Dome kamery. Tyto výrobky se používají ve více než 100 zemích, a byly použity k zajištění různých bezpečnostních aplikací po celém světě.

 

Britská společnost Pyronix přešla akvizicí pod firmu Hikvision. Těšte se na nové produkty z Pyronix portoflia.

EZVIZ propojuje životy prostřednictvím snadno dostupných bezdrátových kamer, akčních kamer, sad bezpečnostních systémů a nástrojů pro automatizaci domácnosti.

 

Společnost Ajax Systems vytváří profesionální bezpečnostní systémy od roku 2011.

 

Založen v roce 1987 s kancelářemi po celém světě je Allied Telesis jedním z vedoucích firem na trhu se síťovými infrastrukturami a technologiemi. Společnost nabízí spolehlivé video, hlasové a datové řešení určené svým klientům na různých trzích, jako je například vládní sektor, zdravotnictví, obrana, vzdělávání, maloobchod, pohostinství a na trhu poskytovatelů internetu. Hlavní doménou tohoto výrobce je bezpečný Ethernet/IP přístupová řešení a IP Triple Play sítě pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

 

Společnost Bosch SECURITY nabízí bezkonkurenční sortiment úplné řady nejmodernějších speciálních produktů a systémů pro standardní i zákaznickým požadavkům přizpůsobené aplikace a projekty v rámci integrovaného přístupu. Portfolio produktů zahrnuje systémy průmyslové televize (CCTV) včetně nejmodernějších řešení pomocí technologie IP, veřejné ozvučení a hlasové evakuační systémy, elektrická požární signalizace, systémy pro správu zabezpečení (Elektrická zabezpečovací signalizace), konferenční systémy apod.

 

Paradox je kanadská společnost se sídlem v Montrealu založená v roce 1989, která v současné době patří k předním firmám ve vývoji technologií v oblasti zabezpečovacích systémů. Již první série detektorů pohybu zaznamenala značný ohlas, patenty těchto detektorů jsou stále používány. V roce 1996 Paradox světu představil sérii zabezpečovacích systémů Digiplex se systémem zabezpečené rozšiřitelné sběrnice. V roce 2001 byla pro změnu představena výjimečná řada bezdrátových systémů. V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce nalezneme vše od jednoduchých čidel a ústředen až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů.

 

Profesionální a kvalitní elektronické přístupové systémy a terminály Sebury nacházejí využití všude tam, kde je nutné zabezpečit individuální vstup do místnosti, oddělení nebo budovy. Identifikace uživatelů probíhá RFID kartou, RFID čipem, otiskem prstu nebo zadáním kódu. Identifikační systém od Sebury Vám umožní jednoduše nastavit přístupy osob do jednotlivých místností. Veškeré přístupy se pohodlně nastavují v dodaném softwaru k systému. Navíc získáte přehled o pohybu osob uvnitř Vaší firmy nebo domu.

Využitím pokročilých technologií jako výrobce optických produktů vyvíjí Tamron revoluční sledovací čočky, které ztělesňují potřeby dnešního trhu. Ty zahrnují širokou škálu CCTV objektivů včetně IR objektivů, objektivů kompatibilních s multimegapixelovými fotoaparáty a motorizovaných zoom objektivů.