Mimořádné opatření k epidemiologické situaci
 

Vážení obchodní partneři,
vzhledem k šíření koronavirového onemocnění a vyhlášení karantény Vládou ČR je nezbytné přistoupit k některým opatřením, která chrání zdraví nejen našich zaměstnanců, ale i Vás, naše partnery.

Vstup do prostor naší firmy za účelem obchodního jednání nebo technické konzultace není až do odvolání možný. Využívejte prosím v maximální míře pro komunikaci s našimi pracovníky telefon nebo e-mail. Objednávky zboží realizujte zejména přes náš e-shop https://www.expressalarm.cz/.

Chcete-li Vaši objednávku konzultovat, učiňte tak telefonicky či emailem. Telefonicky lze také provést objednávku v případě, že objednávku nemůžete zaslat emailem či prostřednictvím e-shopu. Pro větší přehlednost však preferujeme email a e-shop.

Berte prosím na vědomí, že může dojít ke zpoždění dodávky zboží, které standardně nemáme skladem.

Z důvodu zvýšených hygienických opatření bude osobní odběr zboží z výdejního skladu možný pouze na předem objednané a připravené zboží. Personál skladu omezí osobní kontakt na minimum. Zvažte možnost nechat si zboží zaslat přepravní službou.

Podávání reklamací řešte optimálně přepravní službou. Osobně lze reklamované zboží podat přes sklad, kde je možné jej zanechat s potřebnou dokumentací.

Ačkoliv chápeme, že situace je nepříjemná a značně komplikovaná, věříme, že zdraví je přednější a že je v zájmu nás všech co nejvíce zpomalit případné šíření viru, či se lépe pokusit svým ohleduplným chováním šíření viru co nejvíce zabránit. Provádíme taková systémová opatření, abyste co nejméně pocítili dopad aktuální situace na náš sortiment i naše služby.

Tento stav, v souladu s vyhlášením Vlády ČR, platí od 16.3.2020 do 17.5.2020 nebo do odvolání. O případné změně budete informováni.

Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem

Váš tým Express Alarm Czech