Odměna za nákup produktů hikvision 

hikvision_mall_cz

Vážení obchodní partneři,

máme tu pro vás další nákupní promoakci během, které můžete získat hodnotné vouchery v hodnotě až 6.000,-Kč na nákup v internetovém obchodu MALL.cz.

Pokud se chcete této akce, která probíhá od 24.5.2021 - 25.6.2021 zúčastnit a hodnotný voucher získat, kontaktujte naše obchodní oddělení a my vás budeme zpětně informovat o výši vašeho nákupu v daném období a o výši voucheru, který mu odpovídá.

Tabulka odměn:

odměny hikvision

Pravidla akce a další informace:

- Akce je určená pro všechny společnosti a živnostníky, kteří se zabývají instalací bezpečnostních a komunikačních systémů. Není určená pro distributory, prodejce, e-shopy a koncové uživatele.

- Akce platí na zakoupení produktů Hikvision v době platnosti akce, tj. od 24.5. 2021 do 25.6. 2021 u vybraných prodejců. (Jejich seznam bude uveden na webových stránkách: http://hikvision.com/cz/letni-odmeny)

- Instalační společnost sdělí prodejci úmysl se účastnit promoakce a prodejce ho bude informovat o aktuální výši nákupu v rámci promoakce.

- Dárek mohou získat pouze registrovaní zákazníci Hikvision. (Registraci mohou udělat na odkaze:   https://partner.hikvision.com/eu/Company/CPPRegister)

- Hodnota zakoupeného zboží se sčítá u všech vybraných prodejců v termínu akce.

- Každý účastník může obdržet pouze jeden voucher. (Pokud zákazník nakupuje u více prodejců, vybere si pouze jednoho, který mu dárek předá.)

- Akce se nevztahuje na HDD, Ezviz a zboží jiných výrobců včetně kabelů a příslušenství, které jsou sice kompatibilní s výrobky Hikvision, ale nejsou jeho vlastní výrobky.

- Hodnota zboží je počítána v nákupních cenách dané instalační firmy v cenách bez DPH.

- Účastníci této akce se přijmutím a použitím voucheru zavazují, že pokud zakoupené zboží z nějakého důvodu vrátí (a tak nesplní podmínku o velikosti nakoupeného zboží), tak daný voucher do 10 dnů vrátí.

- Vouchery budou po skončení akce předány prodejcem, u kterého zákazník nakoupí, resp. u jednoho z prodejců, kterého si zákazník vybere.

- Účastník, který bude nakupovat u více prodejců, informuje Hikvision o tom, který prodejce mu voucher předá. Info zašlete na adresu marketing.cz@hikvision.com.

- Hikvision si v případě nejasností ohledně účastníka promoakce vyhrazuje právo voucher neposkytnout.

 

Specialisté Hikvision 

Tel.: +420 281 925 363
Email: obchod@expressalarm.cz