hikvision installer partner program

Hikvision Hik-Partner Pro

Co je program HIPP?

Chcete ušetřit peníze a získat zajímavé bonusy?

Hikvision installer partner program (HIPP) je věrnostní program pro společnosti, které instalují zabezpečovací systémy řady AX PRO. Patříte-li mezi instalační společnosti, které pracují se zabezpečovacími systémy, je pro vás zapojení do programu velice výhodným krokem.

Program je rozdělený do úrovní podle připojeného počtu ústředen AX PRO do aplikace Hik-Partner Pro v posledních dvou letech. S vyšším počtem připojených ústředen se zvyšuje i úroveň partnera a tím i výhody a bonusy plynoucí z programu. Úroveň partnera je přehodnocována každé 3 měsíce.

Pro partnery všech úrovní platí sleva na nákup všech produktů řady AX PRO, licence Health Monitoring zdarma a výhodnější nákup nově vydaných produktů řady AX PRO 80%.

Podmínky pro vstup o programu

1. Certifikát k instalaci zabezpečovacích systémů Hikvision (získáte po úspěšném absolvování certifikačního školení AX PRO)

2. Minimálně dvě ústředny registrované v aplikaci Hik-Partner Pro

3. Vyplněný registrační formulář (naleznete zde)

Úrovně programu a benefity

Hikvision Hik-Partner Pro

Poznámky k programu

  • Sleva z MOC je doporučená a platí na každý další nákup produktů z kategorie zabezpečovacích systémů.
  • Sleva na licenci Co-branding znamená, že partner může do aplikace Hik-Partner Pro vložit své logo a všichni jeho zákazníci, kteří budou připojení k jeho účtu ho uvidí.
  • Sleva na licenci Health monitoring znamená, že partnerovi bude zaslán klíč k užívání plné verze správcovské platformy Hik-Partner Pro po dobu jednoho roku. Počet takto zakoupených licencí není omezen.
  • marketingové podpoře je zahrnutý kompenzační příspevek na placenou reklamu na produkty zabezpečovacích systému Hikvision, polep auta, sdílení příspevku na sociálních sítích Hikvision, reklamní předměty, atd.
  • SmartTry je akce na nákup 1ks nově představeného produktu s exklusivní cenou na vyzkoušení.
  • SmartTry vyhlašuje pouze Hikvision
  • Započítány budou pouze ústředny AX PRO zakoupené v ČR od českého oficiálního prodejce.

 

lomítko

Express Alarm Czech, s.r.o. váš autorizovaný distributor bezpečnostních technologií Hikvision

 

Specialisté Hikvision 

Tel.: +420 281 925 363
Email: obchod@expressalarm.cz