ax pro expert

Certifikační školení AX PRO

Staňte se certifikovaným expertem na zabezpečovací systém AX PRO a nakupujte produkty ještě levněji s až 56% slevou.

Vážení obchodní partneři,

v letošním roce pro Vás opět připravujeme několik termínů stále více a více žádaného certifikačního školení na hybridní zabezpečovací systém AX PRO, po jehož absolvování se můžete těšit na vylepšený VIP bonusový program a slevy!

Jedná se o školení s teoretickou a praktickou částí v podobě zábavného workshopu, které povede náš odborník Martin Boudný, který se tomuto modernímu systému věnuje od jeho uvedení na náš trh.

Na které VIP bonusy a slevy se po jeho absolvování můžete těšit? Tak například:

Každá firma, která se stane AX PRO Expertem, má možnost umístění jejího kontaktu a loga mezi certifikované prodejce nebo do unikátní mapy instalačních firem pro daný region na exkluzivním a vysoce navštěvovaném portálu www.axpro.shop.

lomítko

Každá firma, která úspěšně školení absolvuje, bude mít možnost zakoupit jeden ze tří zvýhodněných KITů s dodatečnou slevou 50%:

 

V případě zakoupení KITu máte možnost přikoupit jeden ze dvou pohybových detektorů s integrovanou kamerou PIRCAM za uvedenou speciální cenu s dodatečnou slevou 50%:

 
 
 
 
 

Nebo na startovací objednávku, ve které bude alespoň jedna ústředna AX PRO, obdržíte slevu 56z aktuální koncové ceny. Limitem je hodnota 30.000 Kč bez DPH (Vaše cena po slevě).

* Školení jsou určena pro redistributory a instalační firmy *

* O přidání Vaší firmy mezi prodejce nebo instalační firmy na portál www.axpro.shop, napište prosím na marketing@expressalarm.cz *

* V případě, že máte zájem o koupi zvýhodněného KITu, detektoru PIRCAM či chcete udělat startovací objednávku, pro rychlé objednání napište přímo na Hikvision Pavlovi Švadlenkovi (pavel.svadlenka@hikvision.com). Uveďte, že jste certifikační školení absolvovali v Express Alarmu Czech. Vás požadavek bude v nejrychlejší možné době zaevidován a my Vám po odsouhlasení speciální cenu poskytneme. Objednávku lze také udělat i přímo u nás (delší doba zpracování), kdy u Pana Švadlenky provedeme verifikaci Vaší objednávky a po jeho souhlasu Vám bude zboží se speciální cenou dodáno. *

 

lomítko

Express Alarm Czech, s.r.o. váš autorizovaný distributor bezpečnostních technologií Hikvision

 

Specialisté Hikvision 

Tel.: +420 281 925 363
Email: obchod@expressalarm.cz