ax pro expert

Certifikační školení AX PRO

Staňte se certifikovaným expertem na zabezpečovací systém AX PRO a nakupujte produkty ještě levněji s až 56% slevou.

Vážení obchodní partneři,

v letošním roce pro Vás opět připravujeme několik termínů stále více a více žádaného certifikačního školení na hybridní zabezpečovací systém AX PRO, po jehož absolvování se můžete těšit na vylepšený VIP bonusový program a slevy!

Jedná se o školení s teoretickou a praktickou částí v podobě zábavného workshopu, které povede náš odborník Martin Boudný, který se tomuto modernímu systému věnuje od jeho uvedení na náš trh.

Na které VIP bonusy a slevy se po jeho absolvování můžete těšit? Tak například:

Každá firma, která se stane AX PRO Expertem, má možnost umístění jejího kontaktu a loga mezi certifikované prodejce nebo do unikátní mapy instalačních firem pro daný region na exkluzivním a vysoce navštěvovaném portálu www.axpro.shop.

lomítko

Každá firma, která úspěšně školení absolvuje, bude mít možnost zakoupit jeden ze tří zvýhodněných KITů s dodatečnou slevou 50%:

 

2.326 Kč

 

2.955 Kč

 

4.752 Kč

 

V případě zakoupení KITu máte možnost přikoupit jeden ze dvou pohybových detektorů s integrovanou kamerou PIRCAM za uvedenou speciální cenu s dodatečnou slevou 50%:

 

1.061 Kč

 

1.132 Kč

 

Nebo na startovací objednávku, ve které bude alespoň jedna ústředna AX PRO, obdržíte slevu 56z aktuální koncové ceny. Limitem je hodnota 30.000 Kč bez DPH (Vaše cena po slevě).

lomítko

Každá firma, která úspěšně absolvuje certifikační školení, trvale získává dodatečnou slevu 4% na veškeré nákupy AX PRO.

Příklad dodatečných slev:

 

Objem nákupu

Dodatečná sleva

 

20.000 Kč

800 Kč

 

30.000 Kč

1.200 Kč

 

50.000 Kč

2.200 Kč

 

100.000 Kč

4000 Kč

 

200.000 Kč

8.000 Kč

* Školení jsou určena pro redistributory a instalační firmy *

* O přidání Vaší firmy mezi prodejce nebo instalační firmy na portál www.axpro.shop, napište prosím na marketing@expressalarm.cz *

* V případě, že máte zájem o koupi zvýhodněného KITu, detektoru PIRCAM či chcete udělat startovací objednávku, pro rychlé objednání napište přímo na Hikvision Pavlovi Švadlenkovi (pavel.svadlenka@hikvision.com). Uveďte, že jste certifikační školení absolvovali v Express Alarmu Czech. Vás požadavek bude v nejrychlejší možné době zaevidován a my Vám po odsouhlasení speciální cenu poskytneme. Objednávku lze také udělat i přímo u nás (delší doba zpracování), kdy u Pana Švadlenky provedeme verifikaci Vaší objednávky a po jeho souhlasu Vám bude zboží se speciální cenou dodáno. *

 

lomítko

Express Alarm Czech, s.r.o. váš autorizovaný distributor bezpečnostních technologií Hikvision

 

Specialisté Hikvision 

Tel.: +420 281 925 363
Email: obchod@expressalarm.cz