DS-3T0510HP-E/HS

Průmyslový switch, 8x Gb PoE (2x Hi-PoE) + 2x Gb SFP, 110W, Super PoE

DS-3T0510HP-E/HS
DS-3T0510HP-E/HS

Vaše cena bez DPH
2 833,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 427,93 Kč
2833
Kód
VZT3000101
Alternativní kód (SAP)
301801604
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



8 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch 
  • 6 × gigabitové porty PoE, 2 × gigabitový port Hi-PoE, 2 × gigabitové optické porty SFP.
  • Standard IEEE 802.3at / af / bt pro Hi-PoE port (max.90 W PoE výstup).
  • Standard IEEE 802.3at / af pro porty PoE (výstup PoE max. 30 W).
  • Přepěťová ochrana 6 KV pro porty PoE.
  • Přenos na dlouhé vzdálenosti až 300 m.
  • Funkce PoE watchdog pes pro automatickou detekci a restart kamer, které nereagují.
  • Izolace portů ke zlepšení zabezpečení sítě.
  • Wire speed forwarding
  • Technologie Store-and-forward switching.
  • Masivní vysokopevnostní kovové provedení.
  • Spolehlivý bezventilátorový provoz.
  • Provozní teplota: -30 až 65 C°
  • rozměry: 197 x 114 x 42mm
  • hmotnost 585g
  • Napájení 48 až 57 VDC, 2,5 A Max
  • Spotřeba max. 120W
     
ŘadaProfesional
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů8
Up link portyOptický (SFP)
PoE extend modeAno
InstalacePrůmyslové
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 150W
VentilátorNe
PoEPoE at
PoEPoE af
PoEPoE+ / HiPoE
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

523,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz