DS-3E1518P-SI

Smart managed switch 16x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 225W, Super PoE - dosah až 300m

DS-3E1518P-SI
DS-3E1518P-SIDS-3E1518P-SIDS-3E1518P-SIDS-3E1518P-SIDS-3E1518P-SI

Vaše cena bez DPH
Po přihlášení
Kód
O1O7000101
Alternativní kód (SAP)
301802030
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



Full Gigabit Smart managed PoE Switch

Smart funkce

  • Vizualizace topologie sítě
  • Alarmy typu PUSH
  • Monitoring stavu zařízení v reálném čase
  • Správa šířky pásma
  • Náhled trasování
  • Rozpoznávání zařízení
  • Náhled živého snímku

Technické údaje

  • PoE porty: 16x Gb + Uplink port: 2x Gb SFP
  • PoE standard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
  • Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • Switching capacity: 36 Gbps
  • Forwarding mode: Store-and-forward
  • Super PoE: podpora přenosu na vzdálelenost 300m
  • MAC address Table: 8k
  • Power: max. 225W
  • Port max. power 30W
  • napájení: 100-240V AC, 50/60Hz
  • spotřeba energie: max 250W
  • pracovní teplota: -10°C - +55°C
  • pracovní vlhkost: 5% - 95%, non-condensing
  • hmotnost: 2,7kg
  • rozměry: 440 x 221 x 44mm
ŘadaProfesional
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů16
PoE extend modeAno
InstalaceRack
ŘiditelnéAno
Výkon POE(W)do 250W
VentilátorAno
PoEPoE at
Up link porty1GB
Up link portyOptický (SFP)
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-SFP-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Po přihlášení
 
Na dotaz

HK-SFP-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Po přihlášení
 
Na dotaz