HIKVISION AcuSense

Technologie AcuSense přináší vyšší úroveň zabezpečení objektů

Rychlejší a přesnější detekce narušení

Pokud kamera detekuje potenciální hrozbu, využívá inteligentní technologii redukce falešných poplachů, aby ignorovala irelevantní pohyby, jako je déšť, pohybující se listí a zvířata. Kamera se namísto toho zaměřuje na pohyb člověka nebo vozidla a výrazně tak snižuje počet falešných poplachů pro rychlejší a přesnější detekci narušení.

Zdokonalený odstrašující prostředek: stroboskopické osvětlení a alarm

Jakmile je potenciální vetřelec přesně detekován, kamera AcuSense aktivuje vestavěné stroboskopické světlo a zvukový alarm, čímž může odradit vetřelce před tím, než se pokusí narušit perimetr. Hlasitost zvukového alarmu a jas světla lze nastavit tak, aby vyhovovaly okolnímu prostředí.

Spolehlivý provoz, ve dne i v noci

Řada síťových kamer AcuSense může poskytnout tuto účinnou detekci a prevenci narušení ve všech denních i nočních hodinách. Díky technologii DarkFighter poskytují všechny kamery v této řadě vynikající kvalitu záběrů i při velmi slabém osvětlení.

Čtyři varianty, pro různá využití

Nové síťové kamery AcuSense jsou k dispozici v provedení dome i váleček a v rozlišení 2MP nebo 4MP , takže jsou k dispozici celkem čtyři různé varianty.