hikvision acusense

Technologie AcuSense přináší vyšší úroveň zabezpečení objektů 

AcuSense

Rychlejší a přesnější detekce narušení

Pokud kamera detekuje potenciální hrozbu, využívá inteligentní technologii redukce falešných poplachů, aby ignorovala irelevantní pohyby, jako je déšť, pohybující se listí a zvířata. Kamera se namísto toho zaměřuje na pohyb člověka nebo vozidla a výrazně tak snižuje počet falešných poplachů pro rychlejší a přesnější detekci narušení.

Zdokonalený odstrašující prostředek: Stroboskopické osvětlení a alarm 

Jakmile je potenciální vetřelec přesně detekován, kamera AcuSense aktivuje vestavěné stroboskopické světlo a zvukový alarm, čímž může odradit vetřelce před tím, než se pokusí narušit perimetr. Hlasitost zvukového alarmu a jas světla lze nastavit tak, aby vyhovovaly okolnímu prostředí.

Spolehlivý provoz ve dne i v noci

Řada síťových kamer AcuSense může poskytnout tuto účinnou detekci a prevenci narušení ve všech denních i nočních hodinách. Díky technologii Powered By DarkFighter a citlivým čipům poskytují všechny kamery v této řadě vynikající kvalitu záběrů i při velmi slabém osvětlení.

Varianty pro různá řešení 

Nové síťové kamery AcuSense jsou k dispozici ve všech možných provedeních a velikostí od dome, turret po bullet, a to v rozlišení 2MP, 4MP a 8MP.

Spojení AcuSense a Motion Detection 2.0

Nová řada kamer AcuSense obsahuje zároveň technologii Motion Detection 2.0, která umožňuje filtrovat falešné poplachy i v běžné detekci pohybu a zároveň na základě událostí vyhledávat v záznamu na NVR dle přítomnosti osob a vozidel, což ušetří Váš čas.

Doporučená vzdálenost instalace kamery pro správné fungování technologie AcuSense

AcuSense