DS-3E0510HP-E

full Gb switch 8x PoE (2x HI-PoE), 1x uplink RJ-45 + 1x uplink SFP, 110W, dosah až 300m

Vaše cena bez DPH
2 090,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 528,90 Kč
2090
Kód
NZT3000101
Alternativní kód (SAP)
301801513
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



  • 2x Gb Hi-PoE port - 90W,  6x Gb PoE port - 30W, 1x Gb uplink port, 1× Gb fiber optical port
  • Super PoE - dosah až 300m na portech 7+8 (10Mbps)
  • Port typ: RJ45 port , full duplex, MDI/MDI-X adaptive 
  • Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, and IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • Forwarding Mode: Store-and-forward
  • MAC Address Table: 4K
  • Switching Capacity: 20 Gbps
  • Packet forwarding rate: 14,88 Mpps
  • Internal cache: 1,5 Mbits
  • PoE Standard: Port 1+2: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt / Porty 3 - 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
  • PoE Port: 1-8
  • Hi-PoE port Port 1+2
  • Max. port power: Port 1+2: 90W / Porty 3-8: 30W
  • PoE Power budget: 110W
  • Napájení: 54V DC, 2,22A, spotřeba max. 120W; napájecí zdroj v balení
  • Pracovní teplota: -10 - +40 °C 
  • Pracovní vlhkost: 5% - 95% , non-condensing
  • Hmotnost: 0,59kg
  • Rozměry: 218 x 109 x 28mm
ŘadaStandard
PoEPoE+ / HiPoE
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů10
Up link porty1GB
PoE 250mAno
InstalaceDesktop
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 150W
VentilátorNe
PoEPoE af
PoEPoE at
PoEPoE bt
PoE 300mANO
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

770,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz