Motion Detection 2.0

Změna hry s technologií Motion Detection 2.0

Donedávna fungovala tradiční detekce pohybu pouze na základě změny pixelů. Přestože tento způsob dokáže být efektivní a hrozbu zachytit, častým falešným poplachům se nevyhneme, a to zejména v prostředí, kde je obecně více pohybu, jako tekoucí voda, rušná silnice, zvířata a podobně.

Kromě toho bývá obtížné konkrétní relevantní poplachy ve videozáznamu vyhledat. V prostorách, kde je pohyb konstatní, je vyhledání takových úseků časově a v konečném důsledku i finančně náročné.

Zaměření na skutečné bezpečnostní hrozby s detekcí osob a vozidel

Motion Detection 2.0 rozšiřuje možnosti konfiguarce událostí rozlišením osob a vozidel vstupujících do střežené oblasti. Díky automatickým upozorněním na tyto události lze velmi rychle a efektivně na taková narušení reagovat, což pomáhá zlepšit ochranu osob a majetku. Filtrace falešných poplachů na kamerách se týká detekce pohybu a ne inteligentních funkcí jako v případě technologie AcuSense, která tyto dvě technologie spojuje.

Rychlejší vyhledávání videa

Druhou hlavní výhodou Motion Detection 2.0 je schopnost prohledávat videozáznamy na základě přítomnosti osob nebo vozidel během určitého časového období. To znamená, že budete moci jednoduchým kliknutím vyhledat všechny videoklipy osob a vozidel, které byly na DVR nebo NVR zaznamenány, aniž byste museli prohlédavat hodiny videozáznamu.

Vyhledejte více

Pokud Vás dlouhé prohlédávání záznamů trápí, nebo pokud chcete jen zákazníkům nabídnout velkou přidanou hodnotu pro jejich bezpečností systém, neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy ohledně této nové technologie.

Technologie je součástí těchto řad zařízení:

IP Kamery
DS-2CD2xx3G2 (pouze Motion Detection 2.0)
DS-2CD2xx6G2 (Motion Detection 2.0 + AcuSense)

DS-2CD2xx7G2 (Motion Detection 2.0 + AcuSense)

NVR
DS-76/77xxNI-K1(B)/K2/K4
DS-76/77NI-I2/I4

DVR
iDS-72xxHxHI-M