IP telefonie Hikvision

Náš partner, společnost Hikvision, přední světový dodavatel zabezpečovací techniky, vydala velice očekávanou 2. generaci IP videotelefonů. Uživatelům poskytuje lepší přehled, co se děje před jejich domem díky vysokému rozlišení obrazu. 

Zobrazit všechny produkty

Komunikace se vchodem

Videotelefon je určen pro komunikaci se vchodem, včetně přenosu videa a bezpečnostního přístupu, který je vhodný zejména pro rezidenční, veřejné, malé a střední podniky. Modulární venkovní stanici je možné propojit s volitelnými moduly jako je například čtečka karet a čipů, kódová klávesnice, modul tlačítek, indikátorový modul, prázdný modul a další. Vnitřní stanice získala ocenění Red Dot za svůj koncept. 

 

Hikvision - Venkovní stanice 2. generace

Rybí oko

Objektiv s rybím okem na venkovní stanici poskytuje obraz s vysokým rozlišením o 180 ° širokoúhlého obrazu s rozlišením 2MPx. Technologie WDR a Night Vision pomáhají vnitřní stanici ukázat vynikající kvalitu obrazu s bohatými detaily. 

Standardy napájení POE

Videotelefony 2. generace podporují všechny standardy napájení POE, instalace je snadná a provozování je uživatelsky přívětivé. Může se integrovat s kamerovými systémy. Když člověk přijde ke dveřím a provede například stisknutí tlačítek, mávnutí karty, popřípadě demontáž zařízení – vyvolá na kamerách připojené do systému poplach díky, kterému může být ve spojení s kamerovým systémem zachycen snímek nebo video. To se uloží do NVR / DVR rekordéru. Uživatelé mohou snadno ovládat přístup k budovám, místnostem a citlivým oblastem, sledovat venkovní prostředí a chránit majetek před vniknutím. 

 

"Zlepšili jsme design a systém videotelefonů díky zpětné vazbě od zákazníků a vyplatilo se to, protože vnitřní stanice získala ocenění za design konceptu Red Dot. Toto je příklad produktu, který lze bez problémů použít s ostatními našimi produkty CCTV k vytvoření skvělého integrovaného systému. Tento systém představujeme letos v celé Evropě v naší roadshow."

Peter Guan, ředitel prodeje a marketingu kanálu EU ve společnosti Hikvision