FO Kabel optický, LEXIDROP 8-9/125

LEXIDROP 8-9/125, 8 optických vláken singlemode

FO Kabel optický, LEXIDROP 8-9/125
Vaše cena bez DPH
10,70 Kč
Vaše cena s DPH
12,95 Kč
10,7
Kód
3581
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



Samonosný optický kabel singlmode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů je závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m v ideálních podmínkách až 120 m
Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

Vlastnosti:

  • Počet vláken: 8
  • Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
  • Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km , 1550nm <0.25dB/km
  • Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
  • Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
  • Malý poloměr ohybu
  • Značená metráž
  • Pracovní podmínky:
    Teplota při instalaci: -20° až +60°C
    Teplota při provozu: -40° až +70°C
    Teplota při skladování: -40° až +70°C
 

Balení: 

  • Cívka 1km. Průměr cívky 60cm, výška cívky 38cm. Hmotnost s kabelem 60kg.
  • ! Možnost individuálního odvinu !
ŘadaOptické
Počet vláken8 vláken
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

Kotvící svorka závěsná s očkem

pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

57,00 Kč
Na dotaz