Hikvision DS-3T0506HP-E/HS - Poškozený obal

Průmyslový switch, 4x Gb PoE (1x Hi-PoE) + 2x Gb SFP, 60W, Super PoE

DS-3T0506HP-E/HS - Poškozený obal
DS-3T0506HP-E/HS - Poškozený obalDS-3T0506HP-E/HS - Poškozený obal

Vaše cena bez DPH
Po přihlášení
Recyklační příspěvek
Po přihlášení
Vaše cena s RP
Po přihlášení

Kód
0BUB000101
Alternativní kód (SAP)
301801602X
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



Stav: Nové
Funkčnost: Plně funkční
Kosmetické vady: Poškozený obal
Příslušenství: Kompletní
Záruka: 36 měsíců

4portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch 

 

Hardwarové funkce 

  • 3 × gigabitové porty PoE, 1 × gigabitový port Hi-PoE, 2 × gigabitové optické porty SFP.
  • Standard IEEE 802.3at / af / bt pro Hi-PoE port (max.60 W PoE výstup).
  • Standard IEEE 802.3at / af pro porty PoE (výstup PoE max. 30 W).
  • Přepěťová ochrana 6 KV pro porty PoE.
  • Přenos na dlouhé vzdálenosti až 300 m.
  • Funkce PoE watchdog pro automatickou detekci a restart kamer, které nereagují.
  • Izolace portů ke zlepšení zabezpečení sítě.
  • Wire speed forwarding
  • Technologie Store-and-forward switching.

Ostatní parametry

  • Masivní vysokopevnostní kovové provedení.
  • Spolehlivý bezventilátorový provoz.
  • Provozní teplota: -30 až 65 C°
  • Rozměry: 158 x 101 x 32mm
  • Hmotnost 380g
  • Napájení 48 až 57 VDC, 1,35 A Max
  • Spotřeba max. 65W
  • Možnost montáže na DIN lištu
  • Napájecí zdroj je součástí balení
VýrobceHikvision
ŘadaProfesional
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů4
Up link portyOptický (SFP)
PoE extend modeAno
InstalacePrůmyslové
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 100W
VentilátorNe
PoEPoE+ / HiPoE
PoEPoE af
PoEPoE at
PoE extend mode
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-SFP-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

 

HK-SFP-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

 

WI-SFP30

Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m

 

WI-SFP10LC-20KM

Sada SFP modulů; single mode; 1310nm/1550nm; SimplexLC; 20km; pár