DS-3E1518P-E

Web managed switch 16x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 225W, Super PoE - dosah až 300m

DS-3E1518P-E
Vaše cena bez DPH
7 453,00 Kč
Vaše cena s DPH
9 018,13 Kč
7453
Kód
7YL1000101
Alternativní kód (SAP)
301801413
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



Gigabit Web management PoE Switch

  • PoE porty: 16x gigabyt RJ45 ports + Uplink port: 2x Gb 2x gigabyt SFP
  • Network standard:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
  • Switching capacity: 36 Gbps
  • Forwarding mode: Store-and-forward
  • Super PoE: podpora přenosu na vzdálenost 300m
  • MAC address Table: 8k
  • PoE standard:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3zP
  • Power: max. 225W
  • Port max power 30W
  • npájení: 100-240V AC, 50/60Hz
  • spotřeba energie: max 250W
  • pracovní teplota: -10°C - +55°C
  • pracovní vlhkost: 5% - 95%, non-condensing
  • hmotnost: 3,3kg
  • rozměry: 440 x 220 x 44mm
ŘadaProfesional
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů16
PoE 250mNe
InstalaceRack
ŘiditelnéAno
Výkon POE(W)do 250W
VentilátorAno
PoEPoE at
Up link porty1GB
Up link portyOptický (SFP)
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

770,00 Kč
Na dotaz