DS-3E1510P-E

Web managed switch 8x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 110W, Super PoE - dosah až 300m

DS-3E1510P-E
Vaše cena bez DPH
3 768,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 559,28 Kč
3768
Kód
6YL1000101
Alternativní kód (SAP)
301801412
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



Gigabit Web management PoE Switch

  • PoE porty: 8 x gigabit port + 2 x gigabit SFP Uplink
  • typ portů : RJ45, full duplex, MDI/MDI-X adaptive
  • Network standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
  • Switching capacity: 20 Gbps
  • Forwarding mode: Store-and-forward
  • SuperPoE podpora přenosu až 300m
  • MAC address Table: 8k
  • PoE standard: IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • PoE Power: max. 110W
  • Port max power 30W
  • napájení: 48 VDC, 2,5A
  • spotřeba energie: 120W
  • pracovní teplota: -10°C - +55°C
  • pracovní vlhkost: 5% - 95%, non-condensing
  • hmotnost 1,2kg
  • rozměry: 218 x 109 x 28 mm
ŘadaStandard
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů8
Up link porty1GB
PoE 250mAno
InstalaceDesktop
ŘiditelnéAno
Výkon POE(W)do 150W
VentilátorNe
PoEPoE at
Up link portyOptický (SFP)
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

770,00 Kč
Na dotaz