DS-3E0526P-E

switch 24xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 370W

DS-3E0526P-E
Vaše cena bez DPH
Na dotaz
Kód
4Q70000101
Alternativní kód (SAP)
301801380
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz

 
PRODEJ UKONČEN


Náhrada: DS-3E0528HP-E

 

  • 24x Gb PoE portů
  • Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port
  • Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
  • PoE output power management.
  • Forwarding Mode: Store-and-forward
  • MAC Address Table: 8 K
  • PoE Power: max. 370W
  • Napájení: 100-240 VAC, 6,5 A; napájecí zdroj v balení
  • Spotřeba energie: max 250W
  • Pracovní teplota: -10°C - 55°C
  • Pracovní vlhkost: 5% - 95% , non-condensing
  • Hotnost: 2.88kg
  • Rozměry: 440 x 221 x 44mm
ŘadaStandard
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů24
Up link porty1GB
PoE 250mNe
InstalaceRack
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 350W
VentilátorAno
PoEPoE at
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

770,00 Kč
Na dotaz