DS-3E0518P-E

switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W

DS-3E0518P-E
DS-3E0518P-E

Vaše cena bez DPH
5 638,00 Kč
Vaše cena s DPH
6 821,98 Kč
5638
Kód
3Q70000101
Alternativní kód (SAP)
301801378
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



  • 16x Gb PoE portů
  • Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port
  • Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
  • PoE output power management.
  • Forwarding Mode: Store-and-forward
  • MAC Address Table: 8 K
  • PoE Power: max. 230W
  • napájení: 100-240 VAC, 4 A; napájecí zdroj v balení
  • pracovní teplota: -10°C až 55°C
  • pracovní vlhkost: 5% - 95% , non-condensing
  • hmotnost: 2,7kg
  • rozměry: 440 x 221 x 44mm
ŘadaStandard
PoEPoE af
Porty1GB - Gigabit Ethernet
Počet portů16
Up link porty1GB
PoE 250mNe
InstalaceRack
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 250W
VentilátorAno
PoEPoE at
Up link portyOptický (SFP)
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

770,00 Kč
Na dotaz