DS-3E0326P-E(B)

Switch 24x100TX PoE + 2x uplink Gb Combo port, 370W, Super PoE

DS-3E0326P-E(B)
Vaše cena bez DPH
5 115,00 Kč
Vaše cena s DPH
6 189,15 Kč
5115
Kód
BYL1000101
Alternativní kód (SAP)
301801302
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz



  • Network Ports: 26
  • PoE Port: 24x 10/100Mbps RJ45 ports
  • Uplink Port: 2x 1000M Combo Port RJ45
  • Network Protocol: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at
  • Switching Capacity: 8,8Gbps
  • Max. Forwarding Rate: 6.55Mpps
  • High Priority Ports: Port 1-8
  • Forwarding Mode: Store-and-forward
  • MAC Address Table: 4k
  • PoE Standard: IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • PoE Power: max. 370W
  • Dosah až 250m na každý port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE
  • Napájení: 100-240V AC, 50/60Hz
  • Spotřeba energie: 440W
  • Přepěťová ochrana: 6KV
  • Pracovní teplota: -10C°až+50C°
  • Pracovní vlhkost: 5% - 95%
  • Materiál: ocelový plech
  • Hmotnost: 2.75kg
  • Rozměry: 440 x 221 x 44mm
ŘadaStandard
PoEPoE af
Porty100MB - Fast Ethernet
Počet portů24
Up link portyCombo
PoE 250mNe
InstalaceRack
ŘiditelnéNe
Výkon POE(W)do 100W
VentilátorAno
PoEPoE at
Up link porty1GB
Up link portyOptický (SFP)
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

K tomuto produktu doporučujeme zakoupit

HK-1.25G-20-1310

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

523,00 Kč
Na dotaz

HK-1.25G-20-1550

SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

688,00 Kč
Na dotaz