CamiBOX SET JILL-BOX -BLUE -n

Sada kompletního bezdrátového přenosu; 60Mbps

CamiBOX SET JILL-BOX -BLUE -n
Vaše cena bez DPH
Po přihlášení
Recyklační příspěvek
Po přihlášení
Vaše cena s RP
Po přihlášení

Kód
4YJ2000101
Alternativní kód (SAP)
FC01-LC-22-BLUE
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz

  
Naceníme individuálně


CAMIBOX® je profesionální stavebnicové řešení systému bezdrátového přenosu obrazu  a dalších dat z IP CCTV kamer, v bezlicenčním pásmu 5GHz.

CAMIBOX® je určen do venkovního prostředí, jednotky jsou proto zcela odolné vůči povětrnostním podmínkám a teplotám a nevyžadují žádné přídavné kryty či vyhřívání. Napájení jednotek je prováděno prostřednictvím  Power Over Ethernet a to z rozvodné sítě, akumulátorů nebo solárních panelů. Systém dokáže přenést data z mnoha IP kamer do jediného záznamového zařízení i v rozlehlých a prostorově členitých firemních areálech. Pro jeho variabilnost a snadnou rozšířitelnost je s oblibou používán i pro městské kamerové systémy. Instalace nevyžaduje znalosti z oblasti přenosů dat v LAN sítích.

Celý systém je dodáván na základě stručného zadání zcela nakonfigurovaný a podle přiloženého plánu stačí jeho části pouze upevnit na místo a připojit IP kamery. Zaměření jednotlivých bezdrátových spojů při oživování usnadňuje akustická signalizace kvality signálu. Výsledná infrastruktura umožňuje přenést libovolná IP data. Tedy kromě obrazu z kamer je možné sítí přenášet obousměrný zvuk, řídící příkazy pro Speed-Dome kamery či stavové veličiny z čidel, atd. Jediné podmínky pro správné navržení zakázky s IP kamerami jsou podpora zvoleného typu kamery použitým záznamovým zařízením a dostatečná propustnost sítě v závislosti na počtu kamer při požadované kvalitě obrazu.

 

Sada kompletního bezdrátového přenosu: Point-TO-Point.

Přenosový systém se skládá z dvou jednotek, které jsou plně programovatelné a synchronizované pro skutečný Plug & Play.
Rychlé, efektivní a mimořádně snadné NASTAVENÍ (stačí připojit kameru a nahrávat).

Tato sada obsahuje základní prvky pro úspěšné provedení přenosu: Vysílací přijímací jednotka. V ceně je nastavitelná kovová upevňovací konzole a těsnicími zástrčkami portů LAN pro vstup RJ45. Neobsahuje elektrické příslušenství ani kabeláž.

  • Modulace 802.11-n
  • Skutečná přenosová kapacita +/- 60 Mbps (TCP)
  • Napájení: 12/24 VDC adaptér 1A- Spotřeba +/- 6 W
  • Vyrobeno v České republice
  • 2 roky záruka
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty